Objednávky od 399 Kč, rozvoz zdarma od 799 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

Mražená zelenina a ovoce

Hrášek český Dione 350g Agrimex

24,90 Kč
71,14 Kč za 1kg

Lahodný český hrášek sklízíme ještě mladý, kdy je sladký a šťavnatý. Pro Dione zpracováváme pouze ty nejlepší kuličky, které následně “šokově” zmrazíme, aby si hrášek uchoval chuť, barvu a nutriční hodnoty.

BIO zelené fazolky mražené 300g BioCool

46,90 Kč
156,33 Kč za 1kg

Tyto zelené fazolky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a byly tedy vypěstovány bez GMO a chemických postřiků. Fazolky se sklízí čerstvé a poté se hluboce zamrazí. Díky tomu si zelenina udrží svou chuť a živiny. Fazolky se hodí jako příloha k hlavnímu jídlu, nebo do polévek. Skvěle chutnají také v salátech. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Maliny 200g Dione

48,90 Kč
244,50 Kč za 1kg

Smysluplná chuť letního ovoce, “šokově” zmrazená a dostupná kdykoliv po celý rok. Maliny sklízíme ručně v nejvyšší fázi zralosti a vybíráme pouze ty velké, šťavnaté a sladké.

BIO hranolky 600g Friall

54,90 Kč
91,50 Kč za 1kg

Bio hrášek mražený 300g BioCool

64,90 Kč
216,33 Kč za 1kg

Tento hrášek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství, byl tedy vypěstován bez chemických postřiků. Hrášek se sklízí čerstvý a poté se hluboce zamrazí. Díky tomu si zelenina udrží svou chuť a živiny. Můžeme jej použít jako přílohu k hlavnímu jídlu, do polévek nebo do salátů. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Bio mango mražené 300g BioCool

109,90 Kč
366,33 Kč za 1kg

Toto mango odrůdy Kent bylo vypěstováno v Peru. Čerstvě sklizené mango se nejprve oloupe a zbaví pecky, nakrájí na kostky a poté rychle hluboce zamrazí, aby si uchovalo chuť i živiny. Mražené mango se výborně hodí do domácích sorbetů, koktejlů, lassi a smoothies, k přípravě desertů, ale i na pečení. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Bio Kuřecí nugety 180g BioCool

164,90 Kč
916,11 Kč za 1kg

Bio verze oblíbených kuřecích nuget obsahuje kuřecí maso z ekologických farem s certifikací Naturland a vejce jsou od slepic z ekologického volného chovu. Dochucené jsou směsí zeleniny a koření. Můžeme je připravit jako hlavní jídlo nebo jako křupavou sytou svačinu.

Bio RybÍ prsty z lososa 180g Biopolar

189,90 Kč
1 055,00 Kč za 1kg

Zatímco běžně dostupné rybí prsty se vyrábí z masa bílých ryb, v těchto rybích prstech se používá losos z ekologické akvakultury a to z nich dělá opravdovou pochoutku. Losos se chová v čistých, studených vodách Norska a je krmený kontrolovaným bio krmivem. Zpracování na rybí prsty probíhá v Marenor Varberg v jihozápadním Švédsku. Obalené filety z lososa se předpékají a díky tomu jsou po upečení krásně křupavé. Rybí prsty se můžeme připravit jako hlavní jídlo, ale skvěle poslouží také jako sytá svačina.