Objednávky od 499 Kč, rozvoz zdarma od 999 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

Mražená zelenina a ovoce

BIO hranolky 600g Friall

69,90 Kč
116,50 Kč za 1kg

Bio kukuřice mražená 300g BioCool

69,90 Kč
233,00 Kč za 1kg

Tato sladká kukuřice byla vypěstována bez GMO a chemických postřiků. Ihned po sklizni se hluboce zamrazí a díky tomu si uchová svou chuť i živiny. Jemná sladká kukuřice se hodí jako příloha k hlavnímu jídlu, do polévek a omáček. V salátech skvěle vynikne její typická sladká chuť. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

BIO zelené fazolky mražené 300g BioCool

69,90 Kč
233,00 Kč za 1kg

Tyto zelené fazolky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a byly tedy vypěstovány bez GMO a chemických postřiků. Fazolky se sklízí čerstvé a poté se hluboce zamrazí. Díky tomu si zelenina udrží svou chuť a živiny. Fazolky se hodí jako příloha k hlavnímu jídlu, nebo do polévek. Skvěle chutnají také v salátech. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Bio hrášek mražený 300g BioCool

74,90 Kč
249,67 Kč za 1kg

Tento hrášek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství, byl tedy vypěstován bez chemických postřiků. Hrášek se sklízí čerstvý a poté se hluboce zamrazí. Díky tomu si zelenina udrží svou chuť a živiny. Můžeme jej použít jako přílohu k hlavnímu jídlu, do polévek nebo do salátů. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

BIO jahody mražené BioCool 300g

109,90 Kč
366,33 Kč za 1kg

Čerstvě sklizené jahody se ihned po sklizni hluboce zamrazí, aby si uchovaly chuť i živiny. Mražené jahody se skvěle hodí do domácích zmrzlin a sorbetů, koktejlů, smoothies a desertů, ale můžeme je použít i na pečení. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Bio mango mražené 300g BioCool

109,90 Kč
366,33 Kč za 1kg

Toto mango odrůdy Kent bylo vypěstováno v Peru. Čerstvě sklizené mango se nejprve oloupe a zbaví pecky, nakrájí na kostky a poté rychle hluboce zamrazí, aby si uchovalo chuť i živiny. Mražené mango se výborně hodí do domácích sorbetů, koktejlů, lassi a smoothies, k přípravě desertů, ale i na pečení. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

BIO borůvky mražené BioCool 300g

129,90 Kč
433,00 Kč za 1kg

Zralé, čerstvě sklizené borůvky se ihned po sklizni hluboce zamrazí, aby si uchovaly svou chuť a živiny. Hodí se skvěle do domácích zmrzlin a sorbetů, koktejlů, smoothies, desertů i na pečení. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Dočasně vyprodáno

Hrášek český Dione 350g Agrimex

24,90 Kč
71,14 Kč za 1kg

Lahodný český hrášek sklízíme ještě mladý, kdy je sladký a šťavnatý. Pro Dione zpracováváme pouze ty nejlepší kuličky, které následně “šokově” zmrazíme, aby si hrášek uchoval chuť, barvu a nutriční hodnoty.

Dočasně vyprodáno

Maliny 200g Dione

48,90 Kč
244,50 Kč za 1kg

Smysluplná chuť letního ovoce, “šokově” zmrazená a dostupná kdykoliv po celý rok. Maliny sklízíme ručně v nejvyšší fázi zralosti a vybíráme pouze ty velké, šťavnaté a sladké.

Dočasně vyprodáno

BIO maliny mražené BioCool 300g

119,90 Kč
399,67 Kč za 1kg

Tyto ručně sbírané maliny se ihned po sklizni hluboce zamrazí, aby si uchovaly svou chuť a živiny. Mražené maliny se výborně hodí do domácích sorbetů a zmrzlin, koktejlů, lassi a smoothies, k přípravě desertů, ale i na pečení. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Dočasně vyprodáno

Bio Kuřecí nugety 180g BioCool

179,90 Kč
999,44 Kč za 1kg

Bio verze oblíbených kuřecích nuget obsahuje kuřecí maso z ekologických farem s certifikací Naturland a vejce jsou od slepic z ekologického volného chovu. Dochucené jsou směsí zeleniny a koření. Můžeme je připravit jako hlavní jídlo nebo jako křupavou sytou svačinu.

Dočasně vyprodáno

Bio RybÍ prsty z lososa 180g Biopolar

189,90 Kč
1 055,00 Kč za 1kg

Zatímco běžně dostupné rybí prsty se vyrábí z masa bílých ryb, v těchto rybích prstech se používá losos z ekologické akvakultury a to z nich dělá opravdovou pochoutku. Losos se chová v čistých, studených vodách Norska a je krmený kontrolovaným bio krmivem. Zpracování na rybí prsty probíhá v Marenor Varberg v jihozápadním Švédsku. Obalené filety z lososa se předpékají a díky tomu jsou po upečení krásně křupavé. Rybí prsty se můžeme připravit jako hlavní jídlo, ale skvěle poslouží také jako sytá svačina.