Objednávky od 499 Kč, rozvoz zdarma od 999 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

Mražená zelenina a ovoce

BIO zelené fazolky mražené 300g BioCool

69,90 Kč
233,00 Kč za 1kg

Tyto zelené fazolky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a byly tedy vypěstovány bez GMO a chemických postřiků. Fazolky se sklízí čerstvé a poté se hluboce zamrazí. Díky tomu si zelenina udrží svou chuť a živiny. Fazolky se hodí jako příloha k hlavnímu jídlu, nebo do polévek. Skvěle chutnají také v salátech. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Bio hrášek mražený 300g BioCool

79,90 Kč
266,33 Kč za 1kg

Tento hrášek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství, byl tedy vypěstován bez chemických postřiků. Hrášek se sklízí čerstvý a poté se hluboce zamrazí. Díky tomu si zelenina udrží svou chuť a živiny. Můžeme jej použít jako přílohu k hlavnímu jídlu, do polévek nebo do salátů. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Bio kukuřice mražená 300g BioCool

99,90 Kč
333,00 Kč za 1kg

Tato sladká kukuřice byla vypěstována bez GMO a chemických postřiků. Ihned po sklizni se hluboce zamrazí a díky tomu si uchová svou chuť i živiny. Jemná sladká kukuřice se hodí jako příloha k hlavnímu jídlu, do polévek a omáček. V salátech skvěle vynikne její typická sladká chuť. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Bio mango mražené 300g BioCool

119,90 Kč
399,67 Kč za 1kg

Toto mango odrůdy Kent bylo vypěstováno v Peru. Čerstvě sklizené mango se nejprve oloupe a zbaví pecky, nakrájí na kostky a poté rychle hluboce zamrazí, aby si uchovalo chuť i živiny. Mražené mango se výborně hodí do domácích sorbetů, koktejlů, lassi a smoothies, k přípravě desertů, ale i na pečení. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

BIO jahody mražené BioCool 300g

139,90 Kč
466,33 Kč za 1kg

Čerstvě sklizené jahody se ihned po sklizni hluboce zamrazí, aby si uchovaly chuť i živiny. Mražené jahody se skvěle hodí do domácích zmrzlin a sorbetů, koktejlů, smoothies a desertů, ale můžeme je použít i na pečení. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

BIO borůvky mražené BioCool 300g

149,90 Kč
499,67 Kč za 1kg

Zralé, čerstvě sklizené borůvky se ihned po sklizni hluboce zamrazí, aby si uchovaly svou chuť a živiny. Hodí se skvěle do domácích zmrzlin a sorbetů, koktejlů, smoothies, desertů i na pečení. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Bio Kuřecí nugety 180g BioCool

189,90 Kč
1 055,00 Kč za 1kg

Bio verze oblíbených kuřecích nuget obsahuje kuřecí maso z ekologických farem s certifikací Naturland a vejce jsou od slepic z ekologického volného chovu. Dochucené jsou směsí zeleniny a koření. Můžeme je připravit jako hlavní jídlo nebo jako křupavou sytou svačinu.

Dočasně vyprodáno

Hrášek český Dione 350g Agrimex

24,90 Kč
71,14 Kč za 1kg

Lahodný český hrášek sklízíme ještě mladý, kdy je sladký a šťavnatý. Pro Dione zpracováváme pouze ty nejlepší kuličky, které následně “šokově” zmrazíme, aby si hrášek uchoval chuť, barvu a nutriční hodnoty.

Dočasně vyprodáno

Maliny 200g Dione

48,90 Kč
244,50 Kč za 1kg

Smysluplná chuť letního ovoce, “šokově” zmrazená a dostupná kdykoliv po celý rok. Maliny sklízíme ručně v nejvyšší fázi zralosti a vybíráme pouze ty velké, šťavnaté a sladké.

Dočasně vyprodáno

BIO hranolky 600g Friall

69,90 Kč
116,50 Kč za 1kg

Dočasně vyprodáno

BIO maliny mražené BioCool 300g

119,90 Kč
399,67 Kč za 1kg

Tyto ručně sbírané maliny se ihned po sklizni hluboce zamrazí, aby si uchovaly svou chuť a živiny. Mražené maliny se výborně hodí do domácích sorbetů a zmrzlin, koktejlů, lassi a smoothies, k přípravě desertů, ale i na pečení. Pěstování podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství podporuje jak přirozenou úrodnost půdy, tak rozmanitost rostlinných a živočišných druhů.

Dočasně vyprodáno

Bio RybÍ prsty z lososa 180g Biopolar

189,90 Kč
1 055,00 Kč za 1kg

Zatímco běžně dostupné rybí prsty se vyrábí z masa bílých ryb, v těchto rybích prstech se používá losos z ekologické akvakultury a to z nich dělá opravdovou pochoutku. Losos se chová v čistých, studených vodách Norska a je krmený kontrolovaným bio krmivem. Zpracování na rybí prsty probíhá v Marenor Varberg v jihozápadním Švédsku. Obalené filety z lososa se předpékají a díky tomu jsou po upečení krásně křupavé. Rybí prsty se můžeme připravit jako hlavní jídlo, ale skvěle poslouží také jako sytá svačina.