Objednávky od 499 Kč, rozvoz zdarma od 999 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

LuckyFood

Vybírejte si a objednávejte potraviny pro profesionály! Nabízíme Vám, jako přímí distributoři možnost nákupu prémiových potravin od renomovaných společností za přijatelné ceny. Našim cílem je Vám nabídnout běžně nedostupnou kvalitu a značky potravin na českém trhu. Zakládáme si na tom, aby námi nabízené potraviny vycházeli co nejvíce z přírodních surovin, tak aby si zachovali svojí původní chuť, barvu a aroma bez zbytečné chemie.

Novinka

Italské olivy MIX Lucky Food

podle váhy
43,90 Kč za 10 dkg

Mix vypeckovaných oliv Nocellara del Belice, oliv Nocellara Etnea a oliv Leccino v proměnlivém poměru. Dochuceno v lehce pikantním nálevu s chilli, oreganem a fenyklovým semínkem.

Dočasně vyprodáno

Olivais do Sul Classico 500ml

259,60 Kč
519,20 Kč za 1litr

Výběrová kvalita extra panenského olivového oleje lisovaného za studena z oblasti Alentejo (Portugalsko) s maximálním stupněm acidity 0,5%. Měkkost je jednou z charakteristik, která nejlépe definuje tento olej. Jedná se o univerzální olej jemné chuti na vaření ze zralých oliv. Doporučujeme na těstoviny, zeleninové saláty, pesto a běžné vaření.

Olivy zelené bez pecky Castelvetrano

podle váhy
39,90 Kč za 10 dkg

Zelené středně velké kulaté olivy s jemnou sladkou chutí v nálevu. Ideální k aperitivu jako snack, nebo k pokrmům z ryb a drůbeže. Náš tip pro gastro provozy a vinárny: Podávejte svým hostům jako prezent ke sklence vína či aperitivu.

Dočasně vyprodáno

Parmigiano Reggiano D.O.P 125g

44,90 Kč
359,20 Kč za 1kg

Tradiční italské křupavé tyčinky bez palmového oleje.

Dočasně vyprodáno

Ravello MIX Lucky Food

podle váhy
29,90 Kč za 10 dkg

Italský zeleninový salát Mix alla Ravello.