Objednávky od 499 Kč, rozvoz zdarma od 999 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

Zalijto s.r.o.

Dočasně vyprodáno

Čoko-koko 500g Zalijto

199,90 Kč
399,80 Kč za 1kg

Zalij.To Snídaňová kaše je složena z čistě přírodních surovin, jako jsou ovesné vločky, směsi ořechů a kokosového nektaru. Vysoký podíl ořechů a semen zajišťuje přísun velkého množství energie v podobě zdravých tuků a v kombinaci s vločkami a dalšími složkami tvoří nejen dokonalou harmonii chuti, ale také snídani plnou živin, která skvěle startuje každé ráno. Kromě těchto makroživin obsahuje směs také vitaminy, minerální látky a antioxidanty pocházející z již zmíněných ořechů a ovoce. Zalij.To Snídaňová kaše v bodech: směs ovesných vloček a ořechů vyvážené složení obsahuje zdravé tuky z ořechů ideální na snídani, nebo svačinu

Dočasně vyprodáno

Čoko-Lískooříškové 500g Zalijto

199,90 Kč
399,80 Kč za 1kg

Kaše LÍSKOOŘÍŠEK-ČOKOLÁDA je složena z čistě přírodních surovin jako jsou ovesné vločky, směs ořechů a semen (lískové ořechy - pečené, vlašské ořechy, kešu, mandle sladká, kokos, chia semena, lněné semínko), čokolády s 81% obsahem kakaa a zkaramelizovaného kokosového nektaru.

Jablko-Skořice 500g Zalijto

199,90 Kč
399,80 Kč za 1kg

Kaše JABLKO-SKOŘICE je složena z čistě přírodních surovin jako jsou ovesné vločky, směs ořechů a semen (vlašské ořechy, mandle sladká, kešu, chia semena, lněné semínko), sušená jablka, skořice a sušeného kokosového nektaru. Vysoký podíl ořechů a semen zajišťuje přísun velké množství energie v podobě tuku, v kombinaci s vločkami a dalšími složkami tvoří nejen dokonalou harmonii chuti, ale také snídani plnou živin, která skvěle startuje každé ráno. Produkty nabízíme i v proteinové variantě, kdy kaše vedle bílkovin z ořechů a semen obsahuje také přidaný kvalitní 80 % syrovátkový protein.

Dočasně vyprodáno

Protein Čoko-koko 500g Zalijto

229,90 Kč
459,80 Kč za 1kg

Kaše ČOKO-KOKO je složena z čistě přírodních surovin jako jsou ovesné vločky, směs ořechů a semen (vlašské ořechy, kešu, mandle sladká, kokos, chia semena, lněné semínko), 81% čokoláda (kaková hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulg. slunečnicový lecitin, vanilkový extrakt) a zkaramelizovaného kokosového nektaru.