Váš nákupní košík je prázdný.

Em trading s.r.o.

Novinka

Džem z broskve a maracuji 330g

119,90 Kč
363,33 Kč za 1kg

Připraveno z 60g ovoce na 100g.

Novinka

Džem z pomerančů, skořice a vanilky 330g

99,90 Kč
302,73 Kč za 1kg

Připraveno z 60g ovoce na 100g.

Fentimans Curiosity cola 275ml Em trading

54,90 Kč
199,64 Kč za 1litr

Výborná cola s extraktem ze zázvoru a bylin. Fentimans nepoužívá žádnou chemii, vaří botanicky. Pomelou kořeny zázvoru, vloží měděné parní kádě a nechají zvolna vařit, což uvolní aroma. Pak přidají byliny, přírodní vůně, cukr a vodu. Nápoj uloží do dřevěných kádí, kde fermentuje. Cola je skvělá, plná kofeinu, mnohem lepší než originál.

Fentimans Curiosity cola 750ml Em trading

119,90 Kč
159,87 Kč za 1litr

Výborná cola s extraktem ze zázvoru a bylin. Fentimans nepoužívá žádnou chemii, vaří botanicky. Pomelou kořeny zázvoru, vloží měděné parní kádě a nechají zvolna vařit, což uvolní aroma. Pak přidají byliny, přírodní vůně, cukr a vodu. Nápoj uloží do dřevěných kádí, kde fermentuje. Cola je skvělá, plná kofeinu, mnohem lepší než originál.

Fentimans Cherry tree cola 275ml Em trading

54,90 Kč
199,64 Kč za 1litr

Výborná cola s extraktem ze zázvoru a bylin, s příchutí třešní. Fentimans nepoužívá žádnou chemii, vaří botanicky. Pomelou kořeny zázvoru, vloží měděné parní kádě a nechají zvolna vařit, což uvolní aroma. Pak přidají byliny, přírodní vůně, cukr a vodu. Nápoj uloží do dřevěných kádí, kde fermentuje. Cola je skvělá, plná kofeinu, mnohem lepší než originál.

Fentimans Indian tonic 500ml Em Trading

84,90 Kč
169,80 Kč za 1litr

Výborný hořký tonik. Vyvážená chuť hořkých dřevnatých látek chininové kůry a citronové trávy. Všechny ingredience jsou 100% přírodní, proto při pití neucítíte ani náznak nasládlé chemie v pozadí, který možná znáte z průmyslových toniků. Čerstvé a svěží! Skvělé do drinků, nebo jen tak na pití.

Fentimans Mandarín 275ml Em trading

54,90 Kč
199,64 Kč za 1litr

Osvěžující šťáva z mandarinek s příchutí sevilských pomerančů. Chuť dolaďuje rozmarýn, jalovec a fermentovaný zázvor, ale jen velmi nenápadně, navíc jemně perlivé. Lepší džus jste ještě nepili.

Fentimans Rose lemonade 275ml Em trading

54,90 Kč
199,64 Kč za 1litr

Zdrojem k výrobě této limonády je růžový olej Otto z proslulého Údolí růží u bulharského Kazanlaku, který dodává nápoji správnou růžovou vůni a nádech růžové barvy. Růžový výtažek je ze stoprocentně čistého růžového esenciálního oleje destilovaného v páře.

Fentimans Tonic 200ml Em trading

37,90 Kč
189,50 Kč za 1litr

Tonik značky Fentimans se vyznačuje vyváženou přírodní sladkostí, která je dotvořena typickou ostrostí chininu. Díky vzájemnému propojení těchto dvou protichůdných chutí vznikl osvěžující nealkoholický ná­poj.

Dočasně vyprodáno

ChariTea Green 330ml,ice tea

54,00 Kč

Wellness je teď k mání i v lahvích. Spousta výtečných látek, ale málo kalorií, to je naše mantra v oblasti zeleného čaje. Náš přírodní hrdina ze Srí Lanky prodělal při bouřích kurz jógy. Čerstvě připravený s dávkou medu a jemným přídechem indického zázvoru, to je tekutý pozdrav slunci.

Dočasně vyprodáno

ChariTea Maté 330ml,ice tea

54,00 Kč
163,64 Kč za 1litr

Chcete-li věcmi trochu pohnout – a to my děláme -, potřebujete někdy posilňující doušek. Připravili jsme vám něco, co vás probudí lépe než espresso – náš čaj maté. Je plný přírodního kofeinu a vychází z pořádné dávky argentinských vášní. Tedy je-li skutečně přírodní a získaný prostřednictvím férového obchodu. Na zdraví, maté.

Dočasně vyprodáno

ChariTea Red 300ml,ice tea

54,00 Kč
163,64 Kč za 1litr

Méně je více. Seznam složek, které naše čaje neobsahují, je dlouhý – kofein, rafinovaný cukr, umělá dochucovadla, konzervanty a příměsi pro vylepšování aromatu. Nic z toho nepotřebujeme. Náš nápoj má sladkou příchuť z agáve, z ovoce marakujá a z černého bezu. I ti velmi malí ho milují.

Novinka

Olivový olej Experience pack 3x 250ml

599,90 Kč

CORDOVIL Tento jednoodrůdový olivový olej vyráběný ze zelených oliv má nahořklé a ostré tóny charakteristické pro Cordovil, odrůdu hojně zastoupenou v oblasti Moura v Alenteju. ODRŮDY Cordovil VYUŽITÍ A KOMBINACE S JÍDLEM Olivový olej s intenzivními organoleptickými vlastnostmi, vhodný k doplnění jídel s jemnou chutí. Ideální do rajčatových salátů, pokrmů z těstovin, k tapas a libovým rybám. GALEGA Jednoodrůdový olivový olej vyrobený ze zelených oliv, který si zachovává jemné aroma, zejména jablek, z odrůdy Galega, nejtradičnější portugalské odrůdy oliv. ODRŮDY Galega VYUŽITÍ A KOMBINACE S JÍDLEM Olivový olej s jemnými organoleptickými vlastnostmi, vhodný k doplnění jídel s výraznou chutí. Ideální k dochucování ovocných salátů, ke grilovanému ananasu, dušené zelenině, jemným rybám a zmrzlině. ORGANICKÝ / QUINTA DOS MURÇAS Organický olivový olej vyráběný z oliv vypěstovaných v hájích v Quinta dos Murças v regionu Douro. ODRŮDY Negrinha de Freixo a Galega VYUŽITÍ A KOMBINACE S JÍDLEM Velmi elegantní olivový olej, s lehkými organoleptickými vlastnostmi. Měl by se využívat při pokojové teplotě, je ideální k dokončení pokrmů, předkrmů nebo na pokapání dezertů, například čokoládové pěny nebo pomeranče s medem a mátou.

Dočasně vyprodáno

Qcumber 330ml

54,90 Kč
166,36 Kč za 1litr

Okurkovou limonádu milujeme, proto když se objeví nějaká opravdu dobrá, hned ji musíme pro vás sehnat. Obsahuje pouze přírodní ingredience, bez umělých sladidel, barviv a konzervačních látek. Směs přírodní okurkové šťávy a jemně perlivé minerální vody - perfektní samostatná k pití, nebo do drinku s ginem nebo vodkou.

Dočasně vyprodáno

Solan de Cabras 0,5l Em trading

27,00 Kč
54,00 Kč za 1litr

Minerální voda Solan de Cabras, historie více jak 400 let, jemná chuť, léčebné kvality a ideální vyváženost minerálů. Grand reserva mezi minerálními vodami.

Jablečný džus 1l Beckers´s Bester

59,90 Kč

Lahodná čerstvá jablečná šťáva čistá, bez přídavku cukru, bez konzervantů, bez barviv.

Mangový džus 1l Beckers´s Bester

74,90 Kč

Lahodná mango šťáva, bez konzervantů, bez barviv. Maximální ovocný podíl 35%.

Pomerančový džus 1l Beckers´s Bester

69,90 Kč

Pomerančová šťáva z koncentrátu, bez přídavku cukru, bez konzervantů, bez barviv. Ovocný podíl 100%. Každý litr