Objednávky od 499 Kč, rozvoz zdarma od 999 Kč

Váš nákupní košík je prázdný.

Stepan Hodac - I love hummus

Se zápalem jsme se v roce 2011 pustili do plnění vlastního snu. A začalo to (pořádným!) hummusem. Po předešlých několika návštěvách blízkého orientu, po propadnutí kouzlům izraelských tradic se při poznávání zdejší kultury a při koštování typických pokrmů začala ve Štěpánově hlavě rodit myšlenka I Love Hummus. Projekt uzrával díky stážím v izraelských restauracích, inspirativním setkáním a pilnému studiu výroby a marketingu. O pár měsíců později se podařilo v Čechách založit malou rodinnou firmu. Po krátkém čase již u hrnců vařené cizrny nestačila pouze Štěpánova 84letá babička (která nad cizrnou bděla od začátku), tým se postupně začal rozšiřovat. Dnes je nás 15. Chceme lidem poskytnout možnost jíst lépe a cítit se lépe.

Dočasně vyprodáno

Hummus 150g I love hummus

59,90 Kč
399,33 Kč za 1kg

Hummus je unikátní směs cizrny, sezamové pasty, olivového oleje a citronu. Rychle zasytí a je tak výborným společníkem při redukčních dietách, pomáhá také zvyšovat obranyschopnost organismu, pročistit tělo a zlepšit trávení, normalizuje hladinu cukru v krvi a je bohatým zdrojem vlákniny a bílkovin. Proč I love Hummus? 100% natural - bez přidaných konzervantů a glutamanů Je uvařený jako doma s láskou ze základních surovin: cizrna, sezamová pasta, extra panenský olivový olej, citronová šťáva a koření. Žádná chemie ani éčka. Má hrubší strukturu, protože právě tato konzistence pomáhá čistit trávící trakt Vhodný pro vegetariány, vegany, malé děti, těhotné i kojící ženy a seniory Bez lepku, cukru, laktózy, sóji a palmového oleje

Dočasně vyprodáno

Hummus s cibulkou 150g I love hummus

59,90 Kč
399,33 Kč za 1kg

Vyrobeno s láskou, 100% natural, Bez přidaných konzervantů a glutamanů, Bez chemie, Bez lepku, Obal znovu použij, Vegan, Kosher

Dočasně vyprodáno

Hummus s olivami 150g I love hummus

59,90 Kč
399,33 Kč za 1kg

Dočasně vyprodáno

Hummus s rajčaty 150g I love hummus

59,90 Kč
399,33 Kč za 1kg

Hummus je tradiční luštěninová pomazánka pocházející ze Středního východu, která se skládá z cizrny, sezamové pasty, olivového oleje a citronu. Umí rychle zasytit a je tak výborným společníkem při redukčních dietách, pomáhá také zvyšovat obranyschopnost organismu, pročistit tělo a zlepšit trávení, normalizuje hladinu cukru v krvi a je bohatým zdrojem vlákniny. Tento hummus je vyrobený s láskou, bez lepku, 100% natural - bez přidaných konzervantů, bez chemie a glutamanů, vhodný pro vegetariány, vegany, malé děti, těhotné i kojící ženy a seniory. Máme hrubší strukturu hummusu, protože právě tato konzistence pomáhá čistit trávící trakt!

Dočasně vyprodáno

Kimchi 300g I love hummus

99,90 Kč
333,00 Kč za 1kg

Kimchi je korejské národní jídlo, které je skládá z fermentovaného, pikantního, ochuceného čínského zelí. Fermentované produkty příznivě ovlivňují naše zdraví. Zlepšují rovnováhu střevní mikroflóry, napomáhají trávení, posilují imunitu a podporují kardiovaskulární systém. Díky česneku jsou také antioxidační s nízkou energetickou hodnotou.

Samahan 10x4g

114,90 Kč
287,25 Kč za 100g

Přípravek obsahuje 14 různých bylin a koření, mezi kterými převládá zázvor, pepř, koriandr, kmín a lékořice. Kombinace těchto složek vytváří jedinečný koktejl účinný především proti nachlazení a na posílení imunitního systému. Díky zázvoru působí čaj příznivě při chřipce, nachlazení, kašli, rýmě či bolestech hlavy,kladně ovlivňuje respirační systém a uvolňuje dýchací cesty. Prohřívá celé tělo. Svýmsložením pomáhá působit protizánětlivě, přináší úlevu při nemoci a pomáhá při doprovodných symptomech nachlazení (bolesti svalů, kloubů, zimnici…). Čaj Link Samahan je vyráběn na Srí Lance a ročně se na světě vypije 50 milionů sáčků tohoto čaje. Samahan voní i chutná po obsaženém koření. Při jeho popíjení tak ucítíte především výraznou chuť a vůni pepře, koriandru a zázvoru. Počítejte s tím, že v ústech i krku pálí.

Dočasně vyprodáno

Tahini 454g I love hummus

159,90 Kč
352,20 Kč za 1kg

100% sezamová pasta bez konzervantů, chemie a soli. Jeden z nejlepších zdrojů vápníku a rostlinných bílkovin. Nejlepší do Hummusu. Ideální do salátů, k masu nebo s medem a citrónem. Po otevření skladujte v chladničce.