
Fantastická do chilli con carne i jen tak s rýží nebo do salátu. Široké využití v teplé i studené kuchyni.
Vynikající hořká čokoláda připravená mistry v oboru z Belgie. Vychutnejte si lahodnou krémovou čokoládu, která vás doslova nadchne.
Štiplavé tóny růžového pepře dodávají hořké čokoládě nový rozměr. Lahodné spojení potěší všechny milovníky čokolády.
Jam s malými plátky hrušek, které uzrály v Ploskovicích v Českém středohoří. Jemná, nasládlá chuť hrušek - skvěle chutná na bílém pečivu s máslem, na teplých toastech i waflích, ale i v kyselých jogurtech.
Lahodná a osvěžující bylinná směs vás omámí lehkou vůní citronové trávy, máty peprné a kardamomu. Právě kardamom propůjčuje této aromatické bylinné směsi tu správnou kořeněnou chuť a líbezné tóny máty z něj činí skvělého společníka. Dopřejte si chvilky relaxu v přítomnosti svého domácího mazlíčka.
Pikantní nakládané okurky od Živiny jsou naložené v tradičním sladkokyselém nálevu, ale bez umělých sladidel. Ručně jsme do každé 500 g skleničky naskládali čerstvou zeleninu jako je mrkev, cibule, česnek a křen a pikantní chilli papričky Habanero. Nakládačky jsme zasypali hořčičným semínkem, provoněli koprem a zalili našim octovým lákem. Okurky od brněnské farmy jsme v Přerově naložili do 2 dnů od sklizně a uchovali tak maximum živin na pozdější období. Nakládačky ozdobí každý talíř a křupavostí a chutí vás vrátí do dětských let. Blahodárný lák vypijte.
Okurky sterilované v kořeněném sladkokyselém nálevu podélně tříděné 5 – 8 cm. Sterilovaná zelenina jednodruhová.
Švestková povidla jsou vyrobena z vyzrálých plodů švestek bez přídavku cukru a konzervantů. Tento 100% přírodní produkt báječně chutná a navíc působí blahodárně na látkovou výměnu v těle. Výrobek oceněný v roce 2011 značkou kvality "Perla Zlínska".
100% Italská Bio pasírovaná rajčata vyrobená z ekologicky nezávadných semen. Bez jakýkoliv konzervačních látek a bez přídavku soli. Po otevření skladovat v lednici a rychle spotřebujte.
Jasmínová rýže v biokvalitě s jemnou přirozenou vůní květin. Tradiční součást asijské kuchyně. Po uvaření je lepivější, hodí se tedy k omáčkám. Rýže má lehce nasládlou chuť, využijete ji proto i v dezertech.
Kořeněná směs bez přídavku kuchyňské soli se svkěle hodí k přípravě středomořských pokrmů.
Čajová směs stvořená pro muže, kterou ocení i ženy. Základ tvoří černý čaj Darjeeling, který nádherně doplňuje máta se špetkou skořice a badyánu. Toto zajímavé spojení tvoří překvapivě výbornou nasládlou chuť. Čaj nejlépe chutná v kombinaci s čokoládou a dezerty.
Bylinný čaj tvoří směs meduňky, verbeny, citronové trávy, zeleného ovsa a lékořice. Balení obsahuje 18 nálevových sáčků.
Hořká čokoláda s lesní směsí slazená sladidlem z rostliny Stevia. Čokoláda je bez lepku a je vhodná pro diabetiky.
Klasická hořká čokoláda slazená sladidlem z rostliny Stevia. Přidané celé lískové ořechy. Stevie sladká je tropická rostlina cenná zejména kvůli vysoké sladivosti. Stevie je na rozdíl od cukru téměř nekalorická, nepřispívá k tvorbě zubního kazu a je vhodná i pro diabetiky. Bez lepku Bez přidaného cukru Bez ztužených tuků Vhodná pro diabetiky Neobsahuje palmový olej
JAKO ŽENY DENNĚ VYNAKLÁDÁME ZNAČNÉ MNOŽSTVÍ ENERGIE. ZVLÁDNOUT PRACOVNÍ KOLOTOČ, NAKOUPIT, UVAŘIT, NAPSAT S DĚTMI ÚKOLY... DOPŘEJME SI TAKÉ CHVILKU JEN SAMA PRO SEBE - SE ŠÁLKEM TOHOTO VOŇAVÉHO NÁPOJE NEUDĚLÁTE CHYBU.
I MUŽI MAJÍ PRÁVO NA ODPOČINEK – AŤ UŽ PO FYZICKY NÁROČNÉ PRÁCI ČI SPORTOVNÍM VÝKONU. JEN TAK MOHOU NAPLNO VYUŽÍT SVŮJ POTENCIÁL. TUTO SMĚS JSME NAMÍCHALI SPECIÁLNĚ PRO VŠECHNY PÁNY KE ZDOLÁVÁNÍ NOVÝCH PŘICHÁZEJÍCÍH VÝZEV.
Zpestřete vaše svařené víno našim kořením. Provoní celý dům a skvělé zjemní šálek vánočního punče. Tip: Přidejte kousky pomeranče nebo rozinky.
Nová slaná směs pro všechny, kteří to rádi vaječné!
Mléčná čokoláda s lískovými ořechy 200 g Torras bezlepkové bezlepková
Proteinové těstoviny s vysokým obsahem bílkovin a nízkým glykemickým indexem vhodné pro každého sportovce, který chce vyzkoušet něco nového k obědu.
Organic Protein Pasta je ideální pro ty, kteří chtějí zdravé těstoviny s vysokým obsahem bílkovin a nízkým glykemickým indexem.
S oblibou se říká, že dobrá nálada se šíří rychle a s tímto čajem určitě vykouzlíte úsměv na tváři. Tento nasládlý ovocný čaj s šípkem, rooibosem, hruškami a kdoulemi je zdravý a aktivuje tělo i ducha. Tip: Studené ovocné čaje jsou báječným osvěžením, mohou se podávat čisté, nebo lehce slazené ovocnými koncentráty. S vychlazeným ovocným čajem se dá vykouzlit chutná ovocná čajová zmrzlina.